- LOGITECH

| Предназначен за | Kомпютри |
| Тип на свързване | Wireless |
| Интерфейс | Logi Bolt USB Receiver |
| Резолюция, dpi | 4000 DPI |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 4 |
| Програмируеми бутони | yes |
| Подсветка | - |
| Размери (Ш, Д, В), mm | 70 x 108 x 71 mm |
| Цвят | White |
| Тегло, g | 170 g |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
КОМФОРТ
ПОСТАВЯ РЪЦЕТЕ ПОД ОПТИМАЛНИЯ ЪГЪЛ 57°
Ергономистите знаят, че 57° е идеалният ъгъл на ръцете. Повдигането и поставянето на ръката там подобрява комфорта и ефективността. Освен това подобрява опита и благосъстоянието на служителите.


БЪРЗ SMARTWHEEL
С бързо и прецизно превъртане, Lift for Business SmartWheel предлага бързо превъртане през стотици страници и прецизност ред по ред. Превключвайте режимите лесно само с едно докосване на SmartWheel.

ДВА НАЧИНА ЗА СВЪРЗВАНЕ
Съвместим с всяка основна платформа. Две опции за свързване, Bluetooth ® и Logi Bolt, проектирани за високопроизводителни и сигурни връзки. Съвместим с почти всяка операционна система и платформа, което го прави лесен за внедряване стандарт.

ПРОИЗВЕДЕНА ОТ РЕЦИКЛИРАНА ПЛАСТМАСА
Пластмасовите части в Lift for Business включват рециклирана пластмаса след употреба – 70% за графит и 54% за почти бяла – за да дадат втори живот на излезлите от употреба пластмаси и да помогнат за намаляване на нашия въглероден отпечатък .

ТЕСТВАНА ОТ ПОТРЕБИТЕЛЯ, ERGO-СЕРТИФИЦИРАН
Lift for Business е проектиран, разработен, тестван и одобрен от водещи ергономисти. Подобрява стойката, намалява мускулната активност и облекчава натиска на китката. Органичният силует на Lift пасва на дланта ви като ръкавица - с извита форма, изваяна, за да постави ръката под оптималния ъгъл от 57°.

LOGI OPTIONS+
ИТ администраторите могат дистанционно да внедряват и управляват актуализации на фърмуера на устройството Logi Bolt (DFU) и Logi Options+ масово. Това включва централизирано дефиниране на софтуерни настройки и насочване към Windows и macOS системи. Освен това Logi Options+ има четири персонализирани бутона за повишена производителност.
-
Dimensions
Lift for Business
- Height: 71 mm
- Width: 70 mm
- Depth: 108 mm
- Weight: 125 g
Logi Bolt USB Receiver
- Height: 18.4 mm
- Width: 18.7 mm
- Depth: 6.6 mm
- Weight: 2 g
-
System Requirements
Logi Bolt USB Receiver
- Required: Available USB Port
- Windows 10, 11 or later
- macOS 10.15 or later
- Linux. Device basic functions will be supported without software for systems other than Windows and macOS
- ChromeOS. Device basic functions will be supported without software for systems other than Windows and macOS
Bluetooth Low Energy Wireless Technology
- Required: Bluetooth Low Energy
- Windows 10, 11 or later
- macOS 10.15 or later
- Linux. Device basic functions will be supported without software for systems other than Windows and macOS
- ChromeOS. Device basic functions will be supported without software for systems other than Windows and macOS
- iPadOS 14 or later. Device basic functions will be supported without software for systems other than Windows and macOS
- Android 8 or later. Device basic functions will be supported without software for systems other than Windows and macOS
Internet access required to download optional customization app Logi Options+. Available on Windows and macOS at logitech.com/optionsplus -
Technical Specifications
Wireless technology
- Logi Bolt USB Receiver
- Bluetooth Low Energy Technology
Wireless range
- Up to 10 meters wireless range. Wireless range may vary depending on the operating environment and computer setup.
Battery
- 1x AA battery
- Battery life: 24-Months
Mouse scrolling
- SmartWheel
Buttons
- Four, easy to reach customizable side buttons. Requires Logi Options+ app available on Windows and macOS at logitech.com/optionsplus
Mouse tracking DPI
- 4000 DPI (Fully adjustable DPI)
Customization app
- Supported by Logi Options+ on Windows and macOS. Available on Windows and macOS at logitech.com/optionsplus
-
Package Contents
- Lift Vertical Ergonomic Mouse
- Logi Bolt USB Receiver
- AA Battery
- User documentation
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Предназначен за | Kомпютри |
| Тип на свързване | Wireless |
| Интерфейс | Wireless |
| Интерфейс | Wireless |
| Резолюция, dpi | 4000 |
| Сензор, тип | Optical |
| Брой бутони | 4 |
| Брой бутони | 4 |
| Програмируеми бутони | Да |
| Програмируеми бутони | Да |
| Подсветка | Не |
| Подсветка | Не |
| Цвят | White |
| Цвят | White |
| Подкатегория | Mice |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
| Приложение | за бизнеса и за дома |
| Тегло | 0.29кг |
| Атрибут | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Bluetooth + Logi Bolt USB приемник |
| Тип на сензора | Оптичен |
| DPI (DPI) | 400 – 4000 |
| Брой бутони (count) | 6 |
| Цвят | Off White |
| Ориентация за ръка | За дясна ръка |
| Честота на отчитане (Hz) | 1000 |
| Тегло (g) | 125 g |
| RGB подсветка | Не |
| Геймърска мишка | Не |
| Живот на батерията (h) | До 24 месеца |
| Програмируеми бутони | Да |
| Вертикална / Ергономична | Да |
| Тегло | 0.29кг |
Logitech Lift Vertical Ergonomic Mouse for Business – Off-white
Създадена за намаляване на напрежението в китката и насърчаване на естествена позиция на ръката, Logitech Lift Vertical Ergonomic Mouse for Business съчетава комфорт с продуктивност. Ергономичната форма и меката гумена повърхност осигуряват комфорт през целия ден, а Logi Bolt безжичната технология гарантира сигурна и високопроизводителна връзка.
Ключови Предимства
- Ергономичен вертикален дизайн — Поставя ръката под ъгъл от 57° за намаляване на натиска върху китката и мускулното напрежение.
- Тихи клик и скрол — Безшумни бутони и тиха скрол колела минимизират шума в споделени работни пространства.
- Сигурна Logi Bolt безжична връзка — Надеждна, високоскоростна връзка с обхват до 10м и защита на корпоративно ниво.
- Дълъг живот на батерията — До 2 години с една AA батерия, с бутон за включване/изключване за пестене на енергия.
Технически Спецификации
| Спецификация | Стойност |
|---|---|
| Тип на връзката | Bluetooth + Logi Bolt USB приемник |
| Тип на сензора | Оптичен |
| DPI | 400 – 4000 (регулируем) |
| Брой бутони | 6 |
| Цвят | Off White |
| Ориентация за ръка | За дясна ръка |
| Тегло | 125 g |
| Живот на батерията | До 24 месеца |
| Програмируеми бутони | Да |
| Вертикална / Ергономична | Да |
Какво има в кутията
- Logitech Lift Vertical Ergonomic Mouse for Business
- Logi Bolt USB приемник
- 1 AA батерия (предварително поставена)
- Кратко ръководство за употреба
Запишете се за нашият Бюлетин
Запиши се за нашия онлайн бюлетин и научи първи за промоционални и нови продукти.










